Detoxikace těla, ano či ne?

1. dubna 2017 v 20:42
Nazdárek lidi,
toto téma sice nemůžu zařadit do beauty zóny, ale chtěla jsem Vám napsat, jaký na to mám názor já, zda bych to chtěla vyzkoušet nebo nechtěla, vyjádřit se k tomuto tématu. Přijde mi zajímavé jak pro mě, tak i pro Vás.
Nejdříve bych chtěla říci, že detoxikaci jsem nikdy nevyzkoušela, jen jsem o ní párkrát přemýšlela, ale pořád nemám odvahu do toho jít. Četla jsem na to spoustu recenzí, někomu to vyhovovalo, někdo by to už nepodstoupil.
Pro ty, kdo by nevěděli, co je to detoxikace - je to proces, který je spojován s obdobím jara, kdy se vše probouzí k životu. Pomocí tohoto procesu se zbavujeme škodlivých látek v našem těle. Občasná očista organismu však neuškodí kdykoliv v průběhu roku, nejenom v jarních měsících. Detoxikace posiluje imunitu, zbavuje pocitu únavy a dodává ztracenou energii, přirozeným způsobem upravuje váhu a zlepšuje kvalitu pleti. Zahrnuje stravování a změny životního stylu.
Jak už jsem psala, přemýšlela jsem nad tím párkrát, už kvůli problémům s pletí, které občas mám nebo také kvůli váze, která by podle mě mohla být ještě lepší, než je. Myslím si, že pro to tělo to nemusí být tak špatné, jak lidé říkají. Podle toho, jak si čtu, co detoxikace obsahuje a jak probíhá, může to být malinko drastické pro tělo, a proto to lidé možná tolik kritizují, ale nikdo to přeci nemůže vědět, dokud to nezkusí. Pokud by někdo měl s detoxikací nějaké zkušenosti, napište mi to také do komentářů. Pomůžete tak mně, ale i ostatním. Budu ráda za Vaše ohlasy. Rozpačitý Pro ty, kteří by tuto detoxikaci chtěli vyzkoušet - http://www.zdravejsi-zivot.cz/detoxikace-organismu/, zde najdete veškeré informace o tom. Přeji pěkný večer, Vaše Anne Nevinný

Výsledek obrázku pro detoxikace
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama