Duben 2017

Detoxikace těla, ano či ne?

1. dubna 2017 v 20:42
Nazdárek lidi,
toto téma sice nemůžu zařadit do beauty zóny, ale chtěla jsem Vám napsat, jaký na to mám názor já, zda bych to chtěla vyzkoušet nebo nechtěla, vyjádřit se k tomuto tématu. Přijde mi zajímavé jak pro mě, tak i pro Vás.
Nejdříve bych chtěla říci, že detoxikaci jsem nikdy nevyzkoušela, jen jsem o ní párkrát přemýšlela, ale pořád nemám odvahu do toho jít. Četla jsem na to spoustu recenzí, někomu to vyhovovalo, někdo by to už nepodstoupil.
Pro ty, kdo by nevěděli, co je to detoxikace - je to proces, který je spojován s obdobím jara, kdy se vše probouzí k životu. Pomocí tohoto procesu se zbavujeme škodlivých látek v našem těle. Občasná očista organismu však neuškodí kdykoliv v průběhu roku, nejenom v jarních měsících. Detoxikace posiluje imunitu, zbavuje pocitu únavy a dodává ztracenou energii, přirozeným způsobem upravuje váhu a zlepšuje kvalitu pleti. Zahrnuje stravování a změny životního stylu.
Jak už jsem psala, přemýšlela jsem nad tím párkrát, už kvůli problémům s pletí, které občas mám nebo také kvůli váze, která by podle mě mohla být ještě lepší, než je. Myslím si, že pro to tělo to nemusí být tak špatné, jak lidé říkají. Podle toho, jak si čtu, co detoxikace obsahuje a jak probíhá, může to být malinko drastické pro tělo, a proto to lidé možná tolik kritizují, ale nikdo to přeci nemůže vědět, dokud to nezkusí. Pokud by někdo měl s detoxikací nějaké zkušenosti, napište mi to také do komentářů. Pomůžete tak mně, ale i ostatním. Budu ráda za Vaše ohlasy. Rozpačitý Pro ty, kteří by tuto detoxikaci chtěli vyzkoušet - http://www.zdravejsi-zivot.cz/detoxikace-organismu/, zde najdete veškeré informace o tom. Přeji pěkný večer, Vaše Anne Nevinný

Výsledek obrázku pro detoxikace

Umělé řasy a jejich péče

1. dubna 2017 v 19:16
Ahoj přátelé,
dlouho jsem přemýšlela, zda toto téma bude pro Vás nějak přínosné a zajímavé a zároveň jsem četla na internetu hodně diskuzí o umělých řasách, zda si je nechat udělat nebo ne. Podle toho jsem se také rozhodla tento článěk napsat, abych Vám mohla říci moje zkušenosti s řasami a popřípadě dát rady, jak se o ně starat. Ve spoustě diskuzí jsem našla mnoho lidí, kteří umělé řasy kritizují, přesto je ani sami nevyzkoušeli. Já jsem si umělé řasy dala v červenci loňského roku kvůli dovolené u moře, kde jsem se nechtěla zabývat tím, že se pořád budu muset líčit, abych vypadala dobře. Holky, přiznejme si, že když jedeme někam k vodě, tak je nám trapné se nenamalovat vůbec, protože si říkáme, že nám to nesluší nebo mít po koupání v moři či bazénu černé kruhy pod očima od řasenky. Smějící se Před dovolenou jsem tedy šla na umělé řasy k mé kamarádce do salónu. První dny jsem si na řasy zvykala docela dlouho, ale po pár dnech už Vám nepřijde, že je na sobě máte. Celou dovolenou jsem byla ráda, že jsem nemusela řešit, že nemám namalované řasy, že mi to nesluší, apod.
Když jsme přijeli z dovolené, řekla jsem si, že si je ještě nechám a uvidíme časem, kdy si je nechám oddělat. Vyhovovalo mi, že mi to ušetří čas při líčení a při úpravě do školy nebo kamkoliv jinam. Péče o tyto řasy není složitá. Dostanete k tomu pouze malý štěteček, kterým stačí řasy ráno i večer pročesávat, záleží na tom, jak hodně máte ty řasy zamotané. Pokud chcete, aby řasy vypadaly stále dobře, nedávejte na ně řasenku! Zbytečně si je budete ničit a brzy Vám začnou vypadávat. Také doporučuji, pokud si budete malovat linky, řasenku nebo cokoliv jiného na oči, neodličujte to mastným mlékem nebo olejem, naruší lepidlo a mohou Vám řasy brzo vypadat. Co se týče spaní, doporučovala bych první den po aplikaci spánek na zádech z důvodu schnutí řas. Jiná péče asi není potřeba, jak říkám, je to jednoduché a hlavně velmi praktické.
Já jsem si tyto řasy velmi oblíbila a už to je třičtvrtě roku, co je mám a nemůžu si na ně stěžovat. Ulehčuje mi to práci při líčení a miluju ten pocit při probuzení, když na sebe kouknu do zrcadla a vypadám nalíčeně. Smějící se Jedinou nevýhodou může být pro někoho finanční stránka, ale jednou za čas si udělat radost je potřeba.
Takže rada pro Vás - kdo chce vyzkoušet umělé řasy, jděte do toho! Stojí to za to! Nevinný
Dávám Vám sem odkaz na salón - https://www.facebook.com/StudioKrasyEnije/, kam chodím na řasy. Jsem tam velice spokojená a mohu ho všem doporučit! Mějte se krásně, Vaše Anne Rozpačitý

Výsledek obrázku pro prodloužené řasy obrázky