Březen 2017

Co s vlasy, které jsou suché a poškozené?

30. března 2017 v 15:51
Nazdárek přátelé,
dlouho jsem přemýšlela nad tímto článkem, který by hodně z Vás mohl zaujmout, pokud máte problémy s vlasy jako já. Zkoušela jsem už tolik přípravků na vlasy, že je nedokážu spočítat na prstech. Hodně z nich mi vyhovovalo, ale našlo by se tam i dost produktů, u kterých jsem po pár použití věděla, že to nebude nic pro mě.
Dnes Vám tedy ukážu pouze ty, které mi vyhovovaly nejvíce a jsou celkem tři. Usmívající se
Prvním produktem je vlasový šampón, který je pro suché a narušené vlasy. Obsahuje protein, lecithin a extrakty chmele, kopřivy a lopuchu. Je velmi šetrný k vlasům a pokožce a má vysokou účinnost mytí. Tento šampón používám bez přestávky už 2 měsíce a můžu Vám ho vřele doporučit. Měla jsem velké problémy se suchými a poškozenými vlasy a tento produkt mi z vlasů udělal krásné jemné a hebké vlasy, za které se už nemusím stydět.
Druhým produktem je vlasový balzám, tedy kondicionér, který je ze stejné řady jako šampón. Balzám usnadňuje rozčesávání vlasů, ale dodává jim také vysoký lesk, jemnost a hebkost. Jedinečná kombinace aktivních látek podporuje dosažení přirozeného stavu vlasů i po náročných kadeřnických úpravách (po barvení vlasů, fénování, žehlení, atd.). Jelikož mám několikrát barvené vlasy, byla jsem ráda, že zrovna tyto dva produkty ze stejné řady mi pomohly k lepšímu stavu vlasů.
Posledním produktem, na který bych chtěla poukázat je od značky Aussie a to 3 MIRACLE OIL. Jedná se o vlasový olej, který by Vašim vlasům měl dodat lesk, zjemnit je a celkově zlepšit jejich strukturu. Tento olejíček používám po každém mytí vlasů, vždy si ho dávám do lehce mokrých vlasů a vmasíruji ho až ke kořínkům. Dalším jeho úkolem je chránit vlasy před teplem a podle mě to opravdu funguje. Vlasy po fénování jsou jemné, hebké a nevypadají zničené. Je vhodný pro všechny typy vlasů, obsahuje tři přírodní extrakty (oleje) - extrakt z makadamie, jojoby a avokáda. S tímto přípravkem si svoje vlasy můžete užít za všech okolností!
Všechny tyto produkty můžete najít v každé drogerii nebo i na objednání u svého kadeřníka. Doufám, že tyto typy využijete a budou Vám vyhovovat jako mně. Mějte pěkný den, Vaše Anne Nevinný

Vlasový olej AUSSIE 3 Miracle Oil Reconstructor 100 ml

Štětce od PetryLovelyHair

29. března 2017 v 17:02
Ahoj přátelé,
dnes jsem se rozhodla Vám napsat recenzi na nové štětce od blogerky PetryLovelyHair. Toto zboží jsem si koupila před 2 měsícema, otestovala jsem ho a mohu Vám ho jen doporučit.
Nová řada štětců Vás překvapí vizážistickou kvalitou za velmi příjemnou cenu. Elegantní a praktická bílá barva působí luxusně, syntetické štětiny jsou z toho nejjemnějšího vlákna. Štětce jsou extrahusté a příjemné. Rukojeti jsou dřevěné, logo je vypalované. Elegantní pouzdro z umělé kůže je omyvatelé a udrží štětce ve formě nejen během každodenního použití, ale i při cestování, či přenášení.
Štětce mi velmi vyhovují a věřím v to, že i Vám pomohou ke krásnému make-upu. Nevinný Cenově jsou malinko dražší, ale to z důvodu, že jsou z kvalitního materiálu, ale podle mého názoru je tato cena přívětivá za požadovanou kvalitu.
Zde Vám dávám ještě odkaz na eshop (http://www.lovelyhair.cz/lovelyhair/eshop/9-1-STETCE-PETRA-LOVELYHAIR) , kde můžete tyto štětce zakoupit a přidávám sem i obrázky, které by Vám mohly pomoci při rozhodování, zda je koupit nebo ne. Pěkný den Vám přeji, Vaše Anne Rozpačitý


Něco málo o mně

29. března 2017 v 16:15
Ahoj přátelé,
moje jméno je Anička Zábranská, ráda cestuji a zajímám se o beauty novinky. Usmívající se Také ráda chodím do společnosti a potkávám nové lidi, jsem velmi komunikativní člověk, kterého nepotkáte se špatnou náladou. Dlouho jsem přemýšlela, jak svoje zážitky a postřehy poslat dál a napadlo mě začít psát blog, který mě lákal psát už dříve. V současné době studuji na střední škole v Litomyšli. Rozpačitý Doufám, že se Vám moje tvorba bude líbit a budete s ní spokojeni.
Mějte pěkný den, Vaše Anne Nevinný